Juicy Monsters:

“Poriadok v hračkách bol nevyhnutnosť. Našľapnutie na náhodnú kocku bolo našou častou, bolestivou skúsenosťou. Hlavne v noci. A tak sme hľadali sme spôsob, ako ochrániť rodičovské chodidlá, pritom deťom nebrániť v hre. Ako im zjednodušiť upratovanie a uskladnenie hračiek. Niečo, čo je pekné a praktické zároveň, čo podporí kreativitu, samostatnosť aj poriadkumilovnosť, čo bude atraktívne pre malých aj veľkých, chlapcov aj dievčatá. Nič také sme nenašli a tak sme si vymysleli HRAČKOVAK.  Ako milovníci pekna, rozhodli sme sa vytvoriť nielen praktické ale aj originálne doplnky do detských izieb. Hračkovaky nie sú ušité z bežných látok. Každý náš hračkovak má autorskú potlač a vďaka sublimačnej potlači aj krásne, žiarivé farby.
Keďže s deťmi veľa cestujeme, chceli sme produkt, ktorý bude zároveň taškou a ruksakom. Taký, ktorý veľa znesie, bude multifunkčný a veľmi trvácny.
Funkčný pre 9 ročného mladíka a zároveň použiteľný aj pre našu najmladšiu dcéru, ktorá mala sotva 1 rok. Našťastie sme veľmi rýchlo natrafili na skvelých a skúsených ľudí z Tuli, ktorý nám pomohli s výrobou prvého a odvtedy každého ďalšieho hračkovaku.
Naše hračkovaky sú vyrobené s láskou na Slovensku.
Marína a Peter”

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Hračkovak Panda “L”

  42,90 27,89
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených
 • Hračkovak Panda "S" Malý hračkovak je úložný box na hračky, podložka na hranie, cestovná taška aj ruksak pre deti v jednom.

  Hračkovak Panda “S”

  32,90 21,39
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených