Značka Nordic Label patrí do skupiny UTOFT A/S.

Tradičný dánsky výrobca od roku 1965
EN-FANT je dánska značka, ktorá patrí do skupiny UTOFT Kids Group. Navrhuje a vyrába oblečenie a obuv pre deti od 0 do 12 rokov. Kvalita, komfort a pohodlie sú priority tohto rodinného podniku. Počas dvoch generácií skupina Utoft vyrába moderné modely pre tri značky:
– FIXONI baby oblečenie pre deti od narodenia do 4 rokov
– Small rags pre malých hipsterov od narodenia do 12 rokov
– EN-FANT luxusné oblečenie a kvalitné topánky (do veľkosti 38)

– Nordic Label

Nordic Label je dánska značka, ktorá sa špecializuje na oblečenie s OEKO-Tex certifikátom. Kolekciu tvoria základné kúsky, ktoré sú nevyhnutné v detskom šatníku, ako sú tričká, tepláky, mikiny. Taktiež ponúka doplnky, ako čiapky a šiltovky. Výrobky sú zväčša jednofarebné, aby sa dali ľahko zladiť s iným oblečením.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Dievčenská legionárska šiltovka čipkovaná Nordic Label Letná madeirová šiltovka NORDIC LABEL v ružovej farbe je vyrobená z čistej bavlny a pohodlne sa nosí na hlave.
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených
 • Dievčenský klobúčik so zapínaním pod bradou Nordic Label - biely Letný klobúk NORDIC LABEL v bielej farbe je vyrobený z čistej bavlny a pohodlne sa nosí na hlave.
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených
 • Kvetinková šiltovka Nordic Label SPF50+ Romantická kvetinková šiltovka s UV faktorom 50+ ochráni hlavičku Vášho dievčatka pred slnečným žiarením.
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených
 • Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených
 • Dievčenský klobúčik so zapínaním pod bradou Nordic Label - ružový Letný klobúk NORDIC LABEL vo svetlo ružovej farbe je vyrobený z čistej bavlny a pohodlne sa nosí na hlave.
  Pridať do oblúbených
  Pridať do oblúbených