SkočSi – som slovenský výrobok. S láskou ručne vyrobený i balený. V krabičke okrem mňa nájdeš aj originálne, ručne šité, bavlnené vrecúško a návod na skákanie.

Najväčšie časy slávy guma na skákanie zažívala hlavne v 80-90 rokoch. Vtedy ju poznali snáď všetky decká. Skákali  všade – na ulici, v parku, či dokonca v škole cez prestávku. Čas však plynul a obchody sa plnili novými hračkami a hrami, a guma na skákanie už  nebola dosť „cool“.  Pomaly začala zapadať prachom.

Prišiel však čas na návrat! Žiaľ doba je taká, že deti (a nie len tie) trávia menej a menej času vonku. O pohybe ani nehovoriac. Preto som opäť gumu oprášila. Chcem ukázať deťom, ale i dospelým, ako sa dá skvele zabaviť a zároveň urobiť niečo pre seba.

Zober gumu von! Skákanie je skvelá vec. Má pozitívny vplyv na svaly ale i myseľ. Pri skákaní si zlepšíš kondíciu a koordináciu, posilníš svaly i srdce a rozvinieš fantáziu. Okrem toho sa pri skákaní cez gumu, rovnako ako pri iných športoch, aktivujú centrá radosti a šťastia!

Zaujímavosťou je, že skákanie gumy mnohí považujú za fenomén socialistického Československa. Pravda je však taká, že ju skákali a stále skáču ľudia po celom svete. V dnešných dňoch opäť zažíva svoj veľký „comeback“.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.