Značka Tri maky vznikla na začiatku roku 2016.. Ale ešte pred oficiálnym vznikom to začalo “mojkáčikom” pre synčeka, a postupne všetky deti v okolí…

Najprv to boli mackovia, kocúrikovia a zajkovia, neskôr aj sovičky, alebo iné zvieratká na želanie. A od mojkáčikov bol už len krok k maňuškám… najprv zvieratkovým.. Neskôr k rozprávkovým setom a postavičkám…

Každá maňuška z môjho ateliéra je originálom, nenájdete dve navlas rovnaké, ak aj nezmením látku, zmením výraz tváričky, farbu nošteka, očiek.

Všetky výrobky, ktoré boli vyprodukované v mojom ateliériku som riešila sama. Od návrhov, konštrukcie strihu, výber látok, šitie, až po finálnu úpravu. Pracujem väčšinou po nociach, keď synček spí a ja sa môžem naplno ponoriť do tvorby. Vtedy ožívajú v mojej hlave zabudnuté príbehy a rozprávky z detských čias..

Ale aby som na všetko nebola úplne sama, mám aj dvoch pomocníkov – Cypriánka (môjho synčeka), ktorý ráno maňušky otestuje, najprv si ich obzrie, potom pritúli, dá pusinku, vtedy viem, že je všetko v najlepšom poriadku 🙂 a manžela, ktorý mi veľmi pomáha s vizuálnymi propagačnými materiálmi.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.