O nás

fis_9692

Miloty je výber skvelých hračiek, oblečenia a doplnkov nielen pre deti. Nájdete tu veľa milých vecí a darčekov, a zároveň sme pre Vás vytvorili priestor, kde sa môžete aj zahrať. A to nielen deti :)

Keď sme ešte ako bezdetní cestovali po Európe, vždy nás to ťahalo do malých, rodinných obchodíkov v historických uličkách miest. Tieto obchody majú svoje čaro, a hlavne v nich cítiť srdce a cit majiteľa.

Keď k nám do života vstúpili naše deti, zistili sme, že v našom okolí chýba takýto priestor, kde sa dá nájsť všeličo kreatívne, slovenské, zdravé a trendové. V hlave sme naše plány držali veľmi dlho, kým sa nám konečne podarilo v srdci Nitry, na Kupeckej ulici otvoriť útulný detský obchodík, v ktorom nájdete originálne, nami overené, starostlivo vybrané produkty. Veľmi sa tešíme tomu, že u nás nájdete kvalitné a trendové veci slovenských výrobcov, dizajnérov a handmade tvorcov.

V našom tíme je s nami od začiatku aj naša Danka, ktorá nám vo všetkom pomáha a tešíme sa, že ju práca s deťmi a s nami ;) tak baví.

Milota v slovníku znamená vlastnosť niečoho alebo niekoho milého. Naše deti sú naše Miloty. Aj všetky milé veci ktoré u nás nájdete, túto vlastnosť, veríme že majú :)

Sú to naše a už aj Vaše Miloty.

Julka a René