O nás

V lete 2016 sme otvorili v Nitre na Kupeckej ulici kamennú predajňu pre deti. Bol to splnený sen.

Všetko to, čo sme dovtedy ako rodičia malých detí hľadali a kupovali pre deti iba cez online svet, sa nám podarilo priniesť do jedného milého obchodu v historickom centre Nitry.

Poradíme, nasmerujeme, vysvetlíme, ukážeme, vybavíme, aj s deťmi sa radi pohráme. Najväčšiu radosť nám robí spokojný zákazník, ktorý sa k nám opäť rád vráti.

Našim snom bolo vytvoriť priestor, kde je každý zákazník dôležitý a každému zákazníkovi venujeme jedinečnú pozornosť a individuálny prístup.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/5/9/5909b7e8-8776-4f10-bfe5-4b84301c069c/miloty.sk/web/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 172

Základom nášho portfólia sú starostlivo vybrané hračky, kvalitné detské oblečenie a doplnky slovenských a svetových trendových značiek. Najnovšie k nám pribudla aj zdravá a kvalitná detská obuv bez použitia toxických materiálov.

U nás nájdete iba originálne, nami overené a starostlivo vybrané produkty. Veľkú časť našej ponuky nájdete už aj online.

S výberom čohokoľvek Vám vždy rada pomôže náš milý personál. Našu Danku, ktorá si momentálne užíva maminkovské povinnosti, nahradila Mirka, pre internetové objednávky sa spoľahnite na Aďku. Šikovné študentky Monika a Peťka sú zase nenahraditeľné v našej nahraditeľnosti 😉

Milota v slovníku znamená vlastnosť niečoho alebo niekoho milého. Naše deti sú naše Miloty. A aj všetky milé veci ktoré u nás nájdete, túto vlastnosť, veríme že majú 🙂